Další kolaps, další ztráta

12.01.2018 · Martina Sikorová
V polovině zápasu už junioři na ledě Kladna ztráceli pět branek a i když se jim po trefách Jana Poruby a Matěje Macha podařilo snížit, napravit nepovedený začátek už mladí Oceláři nedokázali.
31.kolo, pátek 12.1.2018
Kladno
5:2
ČEZ stadion, Kladno
Třetiny: 4:0, 1:1, 0:1  Branky a nahrávky: 3. Schildhabel (Šíma), 5. Kryll (Veber, Cibák), 9. Keszi (Schildhabel), 11. Havelka (Husarik, Keszi), 28. Keszi (Schildhabel) – 37. Poruba, 56. Mach (Irgl, Raška). Rozhodčí: Nepomucký - Schopf, Horažďovský. Vyloučení: 4:4, navíc Stahl (KLA) 10 minut osobní trest za nesportovní chování a za faul Šímy (KLA) nařízeno TS (proměněné). Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 80. Střely na branku: 27:34. Průběh utkání: 5:0, 5:2.
Stahl – Kryll, Cibák, Veber, Klusáček, Šíma, Kučera, Müller, Havelka – Gnusin, Řepka, Schildhabel, Husarik, Keszi, Kučera, Březina, Svoboda
Loubal (9. Štěpánek) – Hrachovský, Krzak, G. Radzienciak, Rufer, Marguš, J. Adámek, Homola - Strakoš, Kaukič, Plitko, Poruba, Mach, Puzoň, Irgl, Peterek, Raška, Flok, Papaj, Najsar, Molin