Mladší dorost nezvládl třetí třetinu a se Zlínem prohrál

25.02.2017 · Martina Sikorová
T Ř I N E C - Svěřenci trenéra Raszky se v pětadvacáté minutě ujali vedení po trefě Lukáše Králíka, soupeř ale dvěma góly otočil. Na 2:2 vzápětí srovnal Tobiáš Marguš, to ovšem bylo z třinecké strany bohužel vše. V poslední části už se prosazovali jen hosté a byť Oceláři vyslali na branku svého soupeře téměř čtyřicet střel, nakonec se museli smířit s další porážkou.
B18, sobota 25.2.2017
2:5
Třetiny: 0:0, 2:2, 0:3  Branky a nahrávky: 25. Králík (Matěj, Macháček), 36. Tobiáš Marguš (Weber, Rybnikár) - 31. Dřímal (Baďura), 35. Baďura (Podešva, Holík), 42. Bachánek (Chludil, Prokeš), 50. Baďura (Holík, Jaroněk), 57. Kozubík (Jaroněk). Rozhodčí: Pelc - Tomis, Carbol. Vyloučení: 3:4, navíc za faul Prokeše (ZLN) nařízeno TS (neproměněné). Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 97. Střely na branku: 39:37. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:5.
Švančara – Bulava, Mituchovič, Konderla, Srníček, Wantulok, F. Cienciala, Weber – Králík, Wardas, Jurzyca, Matěj, Stročka, Tobiáš Marguš, Lerchová, Mikler, Rybnikár, Macháček
Horák – Uhříček, Holík, Talafa, Jaroněk, Riedl, Prokeš – Macík, Bachánek, Podešva, Handl, Kozubík, Dřímal, Chludil, Baďura, Weintritt, Dvořáček