Trápení mladšího dorostu pokračuje

16.02.2017 · Martina Sikorová
Oceláři se krátce po začátku druhé třetiny ujali vedení po gólu Pavla Matěje, Jihlava ale bleskově otočila. Vzápětí ovšem srovnal Ondrej Rybnikár a na 3:2 poté upravil Lukáš Králík. Dukla sice rychle odpověděla, o třicet sekund později už ale Třinec znovu vedl po trefě Tobiáše Marguše. Po příchodu ze šaten ale domácí ve vlastním oslabení srovnali a o pár minut později vsítili rozhodující branku.
B15, čtvrtek 16.2.2017
Jihlava
5:4
Horácký zimní stadion
Třetiny: 0:0, 4:3, 2:0  Branky a nahrávky: 24. Zadražil (Brož, Menšík), 26. Juda (Chlubna), 36. Brož (Menšík), 43. Piskač, 47. Brož (Zadražil, Smolko) - 21. Matěj, 26. Rybnikár (Mikler, Srníček), 36. Králík (Chovaniak, Tobiáš Marguš), 37. Tobiáš Marguš (Rybnikár, Králík). Rozhodčí: Pilný - Vepřovský, Holeček. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 79. Střely na branku: 37:25. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:4, 5:4.
Chaloupek - Piskač, Winkler, Smolko, P. Brož, Barák - V. Brož, Zadražil, Menšík, Chlubna, Krajíček, Juda, Pigl, Svoboda, Dýcková
Kučera - Bulava, Mituchovič, Konderla, Srníček, Wantulok, Weber, Chovaniak - Králík, Kašpárek, Wardas, Jurzyca, Matěj, Stročka, Tobiáš Marguš, Mikler, Rybnikár, Macháček

Jiří Raszka (HC Oceláři Třinec): Zápas to byl výborný. Z obou dvou stran měl kvalitu. Na mladší dorost šlo o nadstandardní utkání, co se týká nasazení a rychlosti. Obě mužstva do toho šla. Nám se už několikátý zápas opakuje nedůraz a taková laxnost v bránění hlavně předbrankového prostoru. Dnes jsme kvůli tomu dostali víceméně čtyři z pěti gólů. Odrazem toho byla branka v oslabení, kdy do toho jdeme s pocitem, že soupeř hraje v oslabení, takže se vlastně nemůže nic stát. Z toho pramení naše chyby. Mužstvo chci pochválit za zlepšený výkon oproti našim předchozím zápasům, kdy jsme nebyli spokojení s přístupem na ledě i mimo led a tým moc nefungoval. Dnes to bylo úplně něco jiného. Bohužel body má soupeř a tímto bych mu chtěl pogratulovat. Ale zápas to byl dobrý a měl svojí kvalitu.