12.kolo, pondělí 6.10.2008
Plzeň
7:3
Zimní stadion Plzeň
Třetiny: 0:1, 6:0, 1:2  Branky a nahrávky: 25. Straka (Vlasák, Benák), 32. Fabuš (Matějovský), 34. Vlasák (Straka, Hudec), 35. Vampola (Benák), 38. Fabuš (Kracík), 40. Fabuš (Straka, Kracík), 50. Důras (Kracík, Smrek) - 13. Hampl (Pavelek), 49. Polák (Kanko), 54. Květoň (Výtisk, Peterek). Rozhodčí: Šír – Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 5:11, navíc Matějovský (PLZ) 10 minut. Využití: 2:1. Diváci: 5 845. Průběh utkání: 0:1, 6:1, 6:2, 7:2, 7:3. 5845
Málek - Benák, Smrek, Čakajík, S. Hudec, Dresler, Pácal, Cartelli, Redlihs - Fabuš, M. Straka, Vlasák - Důras, Vampola, Kracík - Dvořák, Kubalík, Matějovský - Jan Kovář, Laš
Vojtek - Andersons, Sekeráš, Lojek, Malec, Vosátko, Výtisk, Rangl, Nikolov - V. Polák, D. Moravec, Kováčik - D. Květoň, Peterek, Martynek - Kanko, Polanský, Melichárek - Hašek, Hampl, Pavelek