Mladší dorostenci proti Technice nezaváhali!

08.03.2018 · Martina Sikorová
Svěřenci trenéra Raszky vstoupili do úvodní části aktivně, branku svého soupeře zasypali osmnácti střeleckými pokusy a v desáté minutě se dočkali prvního gólu z hole Kašpárka. Technika sice po návratu z kabin vyrovnala, mladí Oceláři ale přidali další branky a došli si pro vítězství 5:1.
E18, čtvrtek 8.3.2018
Technika
5:1
Třetiny: 1:0, 3:1, 1:0  Branky a nahrávky: 10. Kašpárek (Ramík, Wardas), 28. Wardas (S. Cienciala), 30. F. Cienciala (Ramík, Wardas), 37. Kašpárek (Macháček, Petrovský), 41. Kašpárek (Chovaniak) – 21. Daněček (Fojt). Rozhodčí: Malík – Bojda, Mikler. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Střely na branku: 43:12. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1.
Halouzka – S. Cienciala, Hrůzek, Mituchovič, Chovaniak, Buják, F. Cienciala – Procházka, Králík, Raszka, Przybyla, Wardas, Kašpárek, Petrovský, Stročka, Ramík, Macháček.
Nešpůrek – Fojt, Kučírek, Kubica, Kala, Šujan, Groch – Zimin, Kubový, Hassani, Líska, Vrána, Staněk, Daněček, Čoupek.