Junioři nezvládli přestřelku a ve Vítkovicích prohráli

15.09.2017 · Martina Sikorová
A v regionálním derby se nedařilo ani svěřencům trenéra Wojnara. Mladí Oceláři se sice úvodní části hned několikrát ujali vedení, to ale ani jednou neudrželi a Ridera následně otočila zápas na svou stranu. V padesáté minutě dokázal snížit na rozdíl jediného gólu Jan Kalus, při závěrečné hře bez brankáře ale trefili domácí prázdnou klec a všechny body zůstaly v Ostravě.
3.kolo, pátek 15.9.2017
7:5
OSTRAVAR Aréna
Třetiny: 3:4, 2:0, 2:1  Branky a nahrávky: 1. Krenželok (Zdeněk), 8. Zdeněk (Toman, Baláž), 15. Dang (Zdeněk, Peterka), 34. D. Raška (Peterka, Krenželok), 37. Krenželok (Baláž), 50. Vilček (Kučera, Toman), 60. Baláž (Toman, Krenželok) - 4. Rufer (Hrachovský, Mach), 7. A. Raška (Peterek, Kaukič), 8. Papaj (Najsar, Krzak), 20. A. Raška (Strakoš), 51. Kalus (Przybyla, Mach). Rozhodčí: Vaněk - Wesley, Mikler. Vyloučení: 6:4. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 156. Střely na branku: 39:35. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 6:4, 6:5, 7:5.
Daňa - Krenželok, Klus, Ficek, Kaláb, Zdeněk, Štěpánek, Kučera - Gřesík, Raček, Vilček, Peterka, Baláž, Klíma, D. Raška, Malát, Dang, Toman
Loubal (37. Štěpánek) - Hrachovský, Krzak, G. Radzienciak, Rufer, Timotej Marguš, J. Adámek, Homola - Strakoš, Kaukič, Plitko, Mach, Puzoň, Przybyla, Irgl, Peterek, A. Raška, Kalus, Papaj, Najsar