Turnaj, neděle 9.4.2017
Slovan Bratislava
6:8
Tipsport Arena
Třetiny: 2:3, 2:2, 2:3  Branky a nahrávky: 7. Lepskii, 14. Kupka (Kocurek), 27. Škultéty (Adamovič), 33. Fiala (Koza), 42. Adamovič, 56. Škultéty (Kupka) – 5. Homola (Plandor), 6. Tobiáš Marguš (Čmiel), 16. Peterek (Raška, Havránek.), 22. Weber (Mikler), 24. Matiaško (Michálek), 43. Plandor (Peterek), 45. Raška (Havránek), 60. Tobiáš Marguš (Raška). Rozhodčí: Hodač – Nekvapil, Buček. Vyloučení: 7:5, navíc Macháček (TRI) trest na 5 minut a do konce utkání za faul kolenem. Využití: 2:1. V oslabení: 1:1. Průběh utkání: Alex František Kupka - Jonáš Peterek.
Sabo (31. Vojvoda) – Topo, Drdan, Škrabák, Ledenev, Papaj, Hauser, Beňo, Hatina – Herák, Lepskii, Včelka, Fiala, Adamovič, Koza, Jendek, Kupka, Škultéty, Kocurek, Miklovič, Tsivilev.
Kučera – Bulava, Srníček, Weber, Konderla, Michálek, Homola – Havránek, Čmiel, Tománek, Matiaško, Matěj, Indrst, Tobiáš Marguš, Bernovský, Mikler, Rybnikár, Macháček, Peterek, Raška, Plandor