Mladší dorost bere šestou výhru v řadě!

13.10.2016 · Martina Sikorová
Na ledě brněnského Warrioru začali Oceláři perfektně a do vedení šli už v první minutě. V prostřední části si ovšem svěřenci trenéra Raszky celou situaci zkomplikovali, když svému soupeři dovolili snížit na rozdíl jediného gólu. V čase 51:11 se ale již podruhé prosadil Tobiáš Marguš a pojistil tak vítězství třineckého týmu.
10.kolo, čtvrtek 13.10.2016
Warrior Brno
3:5
Třetiny: 0:1, 3:3, 0:1  Branky a nahrávky: 28. Müller, 34. Krška (Koryčánek, Bernovský), 40. Bernovský (Klimeš) - 1. Tobiáš Marguš (Čmiel), 21. Mikler (Matěj), 24. Matěj (Tobiáš Marguš), 30. Ramík (Wardas), 52. Tobiáš Marguš (Macháček, Mikler). Rozhodčí: Vengřín - Musil, Komínek. Vyloučení: 4:4, navíc Müller (KUV) trest do konce utkání za nesportovní chování. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 95. Střely na branku: 23:29. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 3:4, 3:5.
Lambert - Čiliak, Floriš, Branžovský, Bazala, Klimeš, Mrkvica, Bartoš - Hrstka, Müller, Sedlák, Marčík, Krška, Koryčánek, Holotík, Bernovský, Kudrna, Snášel
Švančara - Bulava, Konderla, Srníček, Wantulok, F. Cienciala, Weber, Chovaniak - Králík, Čmiel, Kašpárek, Wardas, Jurzyca, Matěj, Stročka, Tobiáš Marguš, Ramík, Mikler, Rybnikár, Macháček