O výhře nad Zlínem rozhodly tři góly během jediné minuty!

02.08.2016 · Martina Sikorová
Po nevydařeném zápase s Vítkovicemi se starší dorostenci přesunuli na domácí led, kde vyzvali Zlín. Ševci sice hned třikrát vedli, Oceláři ale dokázali ve všech případech vyrovnat. Následně svěřenci trenéra Wojnara během jediné minuty odskočili do třígólového trháku, na což už hosté reagovali pouze snížením.
přát. , úterý 2.8.2016
5:3
MINI WERK ARENA
Třetiny: 1:1, 0:0, 4:2  Branky a nahrávky: 8. Przybyla (Raška), 48. Molin (Raška), 51. Przybyla (Plandor), 51. Vragolovič (Papaj), 52. Raška (Molin) – 2. Chalupa, 47. Hefka (Janošek), 55. Sedláček (Kristek, Jenáček). Vyloučení: 6:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 5:2, 5:3.
Štěpánek (31.Ochman) – Rufer, Michálek, Klocek, Krzak, Homola, Patlevič, Konderla, Przybyla, Vragolovič, Raška, Krupa, Peterek, Selitaj, Indrst, Plandor, Tománek, Papaj, Najsar, Bezák, Molin
Kubík – Dřímal, Janošek, Jenáček, Gába, Hamrlík, Klauda, Kočica, Hefka, Dvořáček, Kristek, Chalupa, Slávik, Knápek, Sedláček, Pröschl

Dopolední zápas staršího dorostu začal mnohem lépe pro Zlín. Odehrány ještě nebyly ani dvě minuty a hosté se již radovali z první branky, když před brankou zvedl puk mimo dosah třineckého gólmana Chalupa. Oceláři ale velmi rychle srovnali. Raška poslal před brankou přihrávku Danu Przybylovi, jenž usměrnil puk do sítě.

V devětadvacáté minutě mohli jít hosté znovu do vedení, přečíslení dva na jednoho ale ztroskotalo na Štěpánkovi. Na druhé straně poté hrozil Rufer, jeho rána ovšem skončila pouze na horní tyči a do kabin se tak šlo za vyrovnaného stavu.

Skóre 1:1 ale na světelné tabuli příliš dlouho nesvítilo. Vlastimil Hefka uklidil po přihrávce Janoška puk do sítě a Zlín tak znovu vedl. Oceláři ovšem měli přichystanou velmi rychlou odpověď, už o minutu později vyrovnal z dorážky Dominik Molin a poté se na ledové ploše rozpoutala doslova gólová přestřelka.

Akci Plandora zakončil dorážející Dan Przybyla a Oceláři tak poprvé vedli. Vzápětí se z prostoru před brankou prosadil Filip Vragolovič a o necelou minutu později už byl rozdíl ve skóre mezi Třincem a Zlínem třígólový po zakončení Adama Rašky. Ševci to sice nevzdali, odměnou už jim bylo ale pouze snížení na konečných 5:3 z hole Roberta Sedláčka.