Junioři v derby selhali

04.02.2017 · Martina Sikorová
Svěřenci trenéra Wojnara začali v derby aktivně, prosadit se ale nedokázali a následně si vybrali velmi slabou chvilku. Během necelé půlminuty inkasovali Oceláři hned dvakrát a krátce po příchodu ze šaten prohrávali už o čtyři góly. Po vystřídání brankářů se sice podařilo snížit Ondřeji Hrachovskému, domácí ale kontrovali pátou trefou. V padesáté minutě ještě upravil na 2:5 Jan Kalus, to ale bylo z třinecké strany bohužel vše.
40.kolo, sobota 4.2.2017
Vítkovice
7:2
MFH Ostrava
Třetiny: 2:0, 3:1, 2:1  Branky a nahrávky:17. Baláž (Mrowiec, Žiak), 18. Kurovský (Malík), 22. Krenželok (Toman), 29. Hartmann (Šendera, Kurovský), 38. Žiak, 50. Spratek, 59. Kurovský (Krenželok, Malina) - 32. Hrachovský (Mach), 50. Kalus (Hrehorčák, Kvasnica). Rozhodčí: Kubičík - Novák, Poruba. Vyloučení: 8:7. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 156. Střely na branku: 64:22. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 5:2, 7:2.
Daňa - Šendera, Krenželok, Weintritt, Mrowiec, Štěpánek, Malík - Hartmann, Spratek, Blaško, Kurovský, Raška, Malina, Toman, Žiak, Baláž
Ovčaří (29. Loubal) - Hrachovský, Janiczek, G. Radzienciak, J. Adámek, Haman, Imrich - Stuchlík, Cihlář, Plitko, Mach, Flok, Hrehorčák, Kvasnica, Irgl, Kalus