Junioři berou z derby dva body, rozhodl David Kofroň!

16.09.2016 · Martina Sikorová
Třinečtí mladíci na ledě ostravského rivala v každé třetině o gól prohrávali, ve všech případech ovšem náskok svého soupeře smazali a o vítězi tak rozhodovalo až prodloužení. V nastaveném čase se už po jednapadesáti sekundách prosadil David Kofroň a zajistil tak bonusový bod pro Oceláře.
5.kolo, pátek 16.9.2016
3:4p
Multifunkční hala
Třetiny: 1:1, 1:1, 1:1 - 0:1  Branky a nahrávky: 8. Hartmann (Šendera), 31. Blaško (Štěpánek, Baláž), 55. Raška (Moravčík, Štěpánek) - 18. Plitko (Mach, Irgl), 39. Plitko (Mach), 55. J. Adámek (Kaukič), 61. Kofroň (Hladonik). Rozhodčí: Mikula - Barteček, Vengřín. Vyloučení: 3:4, navíc za faul Šendery nařízeno TS (neproměněné). Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 24:45. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:4.
Daňa - Šendera, Veřmiřovský, Bijota, Weintritt, Mrowiec, Štěpánek, Gabrhelík, Malík - Hartmann, Spratek, Blaško, Raška, Malina, Toman, Moravčík, Baláž, Kmošek
Ovčaří - Hrachovský, Janiczek, G. Radzienciak, J. Adámek, Haman, Imrich - Stuchlík, Kaukič, Plitko, Mach, Flok, Hrehorčák, Kofroň, Kvasnica, Irgl, Hladonik, Lacka, Kalus