Výhru nad Plzní řídili beci!

05.02.2016 · Martina Sikorová
Večer domácích obránců odstartoval už úvodní části, kdy se prosadil Timotej Marguš. Když se pak ale krátce před koncem druhé třetiny dočkala Plzeň vyrovnání, zdálo se, že se do kabin půjde za stavu 1:1. Nestalo se tak. Jen pár sekund před jejím koncem totiž vrátil vedení na stranu Ocelářů Patrik Hrehorčák a v závěrečné dvacetiminutovce pak upravili výsledek obránci Kamil Klocek s Filipem Krzakem.
A11, pátek 5.2.2016
Plzeň
4:1
Werk aréna
Třetiny: 1:0, 1:1, 2:0  Branky a nahrávky: 10. Timotej Marguš (G. Radzienciak, Mach), 40. Hrehorčák (Stuchlík), 44. Klocek (Raška, Peterek), 48. Krzak (Vochozka, Stuchlík) – 39. Eret (Matiášek, Rubner). Rozhodčí: Fiala – Barteček, Vengřín. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 58. Střely na branku: 33:19. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1.
Loubal – Hrachovský, Krzak, G. Radzienciak, Klocek, Brabec, Timotej Marguš, Imrich – Stuchlík, Kaukič, Vochozka, Peterek, Mach, Hrehorčák, Przybyla, Kalus, Raška, Najsar, Molin
Krasanovský – Kačena, Štěpánek, Staněk, Váchal, Čada, Sysel, Čechura, Sedláček – Váňa, Matiášek, Rubner, Chalupa, M. Červenka, Eret, Straka, D. Roubal, Kovařík, Penc, Hanzlík, J. Roubal