Začátek srpna bude patřit President Cupu!

21.07.2017 · Klub
Rok se s rokem sešel a o slovo už se opět hlásí prestižní mládežnický turnaj, President Cup. Jak se bude dařit mladým Ocelářům? Zvítězí i ve třetím ročníku celek z Ruska? Dorazte v termínu od 4. do 6. srpna do jedné z arén na Frýdecké ulici a sledujte napínavá klání spolu s námi!

Ve dvaceti kvalitních duelech se o President Cup porve osm prestižních týmů z České republiky, Slovenska, Ruska, Běloruska a Lotyšska. Kvarteto tuzemských zástupců zůstává i pro letošní ročník nezměněno a do boje o pohár půjdou znovu Oceláři, Sparta, Karlovy Vary a Vítkovice. Chybět nebude ani ruský válec z Moskvy, své hokejové dovednosti ukáže i Dinamo Riga a po roce se na turnaj vrací běloruské Dinamo Minsk. Premiérově se naopak pod Javorovým představí mladší dorostenci Slovanu Bratislava.

Informace o celém turnaji, výsledky, soupisky, statistiky a další zajímavosti najdete nejen na internetu, ale i v naší mobilní aplikaci, kterou si již nyní můžete zdarma stáhnout z App Store či Google Play. Pokud nemáte možnost navštívit arény na Frýdecké ulici osobně, všechny zápasy můžete sledovat také prostřednictvím živých přenosů. Více informací nabídneme před začátkem turnaje.

Turnaj je spolufinancován finančními prostředky z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

Odehrané v 17:00 | Muži
HC Motor České Budějovice