Útočník Roman Vlach zůstává do konce sezóny Ocelářem!

31.01.2018 · Klub
Výměna prodloužena! Osmadvacetiletý Roman Vlach, který do Třince původně přišel na měsíční hostování, bude dres Ocelářů oblékat až do konce aktuální sezóny. V olomouckém klubu naopak i nadále pokračuje forvard Zbyněk Irgl.

"Chtěli jsme posílit pozici na centru, a proto jsme na měsíc angažovali Romana Vlacha, abychom vyzkoušeli, zda to bude fungovat. S jeho působením v našem klubu jsme byli spokojeni a Olomouc byla spokojena s výkony Zbyňka Irgla, proto jsme se dohodli na prodloužení hostování," vysvětluje sportovní ředitel Třince Jan Peterek.

Centr druhé formace se v Třinci rychle zabydlel a během deseti odehraných zápasů nasbíral pět bodů za čtyři góly a jednu asistenci. Zbyněk Irgl odehrál na Hané o dva zápasy méně, vstřelil dvě branky a na další dvě přihrál svým novým spoluhráčům.

"Jsem nadšený, že zůstávám, protože jsem v Třinci velice spokojen. Je fajn bojovat o ty nejvyšší příčky. Jsem jedině rád, že byl zájem o to, abych zůstal a budu se snažit, abych týmu pomohl," hlásí osmadvacetiletý útočník.

Dnes v 17:30 | Jun.
HC Kometa Brno