Stříbrní Oceláři loučili úspěšnou sezonu

24.04.2018 · Martin Stebel
Bronzoví v rámci Champions Hockey League, stříbrní v české Tipsport extralize. Toto byla zcela bez debat parádní sezona třineckého kolektivu. Symbolickou tečkou za úspěšným ročníkem bylo úterní setkání ve WERK ARENĚ, kde Oceláři vyjádřili vděčnost za vytrvalou podporu svým věrným sympatizantům.

Úvod akce obstarala oblíbená kapela Doga, která svými decibely znovu navodila atmosféru nedávných vyřazovacích bojů. Poté už pódium patřilo Ocelářům, kterým za povedenou sezonu veřejně a velmi srdečně poděkoval prezident klubu Ján Moder a viceprezident Jan Czudek. Ke slovu se dostal rovněž kapitán Lukáš Krajíček a taky hlavní kouč Václav Varaďa, jehož jméno fanoušci několikrát mohutně skandovali.

Partnerem akce byl jeden z hlavních sponzorů extraligy Radegast, který třineckým divákům přivezl hned 3000 piv zdarma. Vzájemné propojení zlatavého moku s názvem "ryze hořký" s hokejovými Oceláři je zcela logické a nese výrazně symbolickou rovinu. Nošovický pivovar se totiž rozhodl poněkud netradičně obdarovat příznivce poraženého finalisty, kteří mohli prožít pocity hořkosti a zklamání.

Jak ovšem během úterního setkání několikrát zaznělo, sezona 2017/18 byla v podání Ocelářů velmi zdařila a viděno prizmatem klubové historie bude vždy hodnocena jednoznačně pozitivně!

Více fotografii z akce najdete ZDE

foto: Petr Rubal

Odehrané v 17:00 | Muži