Starší dorostenci vezou z Prahy tři body!

08.12.2017 · Martina Sikorová
Na ledě předposledního týmu tabulky začali starší dorostenci výborně. Během pouhých sedmaosmdesáti sekund se hned dvakrát prosadil Marek Havránek a zařídil Ocelářům dvoubrankový náskok. Letňany sice dokázaly rychle snížit, na tuto trefu ale ve druhé části odpověděl Filip Indrst. V závěrečné třetině přidali třinečtí mladíci další góly po zásazích Nika Geidla, Filipa Indrsta a Tomáše Kreče a domů si přivezou tři body!
B5, pátek 8.12.2017
Letňany
2:6
ICE ARENA
Třetiny: 1:2, 0:1, 1:3  Branky a nahrávky: 14. Hlinka (Štěpánek, Slavík), 50. Srbek (Janča, Vojinovič) - 10. Havránek (Plandor, Michálek), 11. Havránek (Matěj, Geidl), 33. Indrst (Macháček), 48. Geidl (S. Radzienciak, Havránek), 49. Indrst (Michálek), 50. Krč (Plandor, Indrst). Rozhodčí: Demuth - Hradil, Zháňal. Vyloučení: 3:5. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Střely na branku: 28:49. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:6, 2:6.
Hamalčík - Štěpánek, Zedek, Searle, Pelant, Hlinka, Lytvynov - Nárovec, Kyclt, Valdhans, Soukup, Srbek, Janiurek, Vojinovič, Janča, Slavík, Pejchal
Ochman - Weber, S. Radzienciak, Bulava, F. Cienciala, Konderla, Michálek - Havránek, Krč, Matěj, Indrst, Geidl, Mikler, Macháček, Zoubek, Stebel, Plandor