Starší dorostenci nezvládli bitvu se Vsetínem

22.09.2017 · Martina Sikorová
Po prostřední části mladí Oceláři prohrávali o dva góly, krátce po příchodu ze šaten ovšem dokázali vyrovnat a byli blízko bodovému zisku. Jen pár minut před sirénou ale inkasovali šestý gól a tentokrát už odpovědět nestačili. Proti vsetínským dorostencům rozhodly zejména hry v oslabení. V přesilové hře soupeře inkasovali svěřenci trenéra Muchy tři góly a jednu branku dostali i ve vlastní početní výhodě.
5.kolo, pátek 22.9.2017
Vsetín
6:5
Zimní stadion na Lapači
Třetiny: 1:0, 4:3, 1:2  Branky a nahrávky: 18. Floriš (Vašenka, Lašák), 23. Půček (Klímek), 26. Matiaško (Půček), 34. Ondračka (Jenáček), 39. Zetocha (Vašenka (Lašák), 54. Lukačka (Vašenka) - 22. Čmiel, 32. Mikler (Macháček), 40. Mikler (TS), 45. Mikler (Šulák), 48. Matěj (Geidl, Macháček). Rozhodčí: Cik - Novotná, Doleček. Vyloučení: 6:5, navíc za faul Půčka (VSE) nařízeno TS (proměněné) a Plandor (TRI) 10 minut osobní trest za zásah do oblasti hlavy a krku. Využití: 3:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 92. Střely na branku: 32:34. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 5:2, 5:5, 6:5.
Chrástecký - Mikulenčák, Ondračka, Lukačka, Kožený, Floriš - Klímek, Matiaško, Zetocha, Krupa, Petriska, Jenáček, Vašenka, Půček, Pernický, Lašák
Ochman - S. Radzienciak, Bulava, Šulák, Konderla, P. Adámek, Michálek - Havránek, Krč, Matěj, Indrst, Geidl, Mikler, Rybnikár, Macháček, Stebel, Čmiel, Plandor