Starší dorost nezvládl gólovou přestřelku s Brodem

10.12.2017 · Martina Sikorová
T Ř I N E C - Utkání proti Havlíčkovu Brodu nabídlo hned dvanáct přesných zásahů. Po vyrovnané úvodní části se Oceláři ujali těsného vedení, to ale neudrželi a k bodům už jim nepomohla ani velmi kuriózní trefa Nika Geidla.
B6, neděle 10.12.2017
Havlíčkův Brod
5:7
mini WERK ARENA
Třetiny: 2:2, 2:3, 1:2  Branky a nahrávky: 11. Mikler (Indrst), 20. Plandor (Indrst, Havránek), 24. Geidl, 38. Geidl (Havránek), 58. Havránek (Geidl) - 9. Pokorný (Kopic), 16. Tecl (Křehlík, Cachnín), 31. Křehlík (Cachnín, Tecl), 35. Cachnín (Dvořák, Tecl), 39. Cachnín (Dvořák, Tecl), 43. Kohout (Kulhánek, Petržilka), 46. Kulhánek (Pejchal, Petržilka). Rozhodčí: Hykel - Hlavatý, Bojda. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 59. Střely na branku: 31:37. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:4, 4:4, 4:7, 5:7.
Ochman (38. Kučera) – Weber, S. Radzienciak, Bulava, Konderla, P. Adámek, Michálek – Havránek, Krč, Matěj, Indrst, Geidl, Mikler, Macháček, Zoubek, Stebel, Plandor
Arbelovský (39. Nedvěd) – Vacík, Dvořák, Adam, Škareda, Krejčí – Kopic, Pejchal, Petržilka, Kohout, Tecl, Dudek, Rybáček, Křehlík, Pokorný, Kulhánek, Cachnín

Vstup do zápasu vyšel mnohem lépe hostům. Už v deváté minutě se do brejku podíval Lukáš Pokorný a tváří v tvář Ochmanovi nezaváhal. Oceláři ale měli přichystanou bleskovou odpověď a po přihrávce Indrsta uklidil puk do sítě Šimon Mikler.

Vyrovnaný stav vydržel asi pět minut a poté se opět trefili hráči Brodu. Po nahození Křehlíka zvedl kotouč pod horní tyč Marek Tecl a poslal svůj tým do těsného vedení. Třinečtí stačili srovnat ještě v úvodní části a to pouhých devětatřicet sekund před jejím koncem. Jiří Plandor propálil hostujícího brankáře přesnou ranou pod lapačku a stanovil skóre po dvaceti minutách na 2:2.

Krátce po návratu z kabin se Oceláři ujali vedení. Nico Geidl se s kotoučem natlačil až před branku a následně jej procpal do hostující sítě. Ani třinečtí mladíci ovšem svůj náskok neudrželi a po ráně Tomáše Křehlíka z mezikruží bylo opět srovnáno.

A gólové hody pokračovaly i nadále. V čase 34:34 se prudkou ranou z pravé strany prosadil Richard Cachnín a do vedení 4:3 šel Brod. Třinečtí mladíci rychle srovnali a je třeba říct, že kurióznější trefa snad letos v tréninkové hale ještě nepadla.

Nico Geidl ve vlastním oslabení vyhodil puk z obranného pásma, ten pomalu doletěl až k Arbelovskému a k překvapení všech prošel mezi jeho betony do sítě. Hostující trenéři reagovali střídáním gólmanů a do havlíčkobrodské svatyně se postavil Martin Nedvěd.

Vzápětí hráči v červených dresech využili pokračující přesilovou hru a po přesné teči Richarda Cachnína se na střídačku poroučel také Ochman, jehož místo zaujal Maxim Kučera.

Vstup do závěrečné části byl v režii hostujícího týmu. Třinecký brankář nejprve propustil za svá záda puk po teči Tomáše Kohouta a vzápětí jej u levé tyče překonal i Tomáš Kulhánek. Oceláři na nepříznivě se vyvíjející stav reagovali až v čase 57:56, kdy se z mezikruží prosadil Marek Havránek a stanovil konečné skóre na 5:7.