Ocelář Milan Doudera v nominaci na světový šampionát v Rusku

03.05.2016 · Martin Stebel
Trenér národního mužstva Vladimír Vůjtek v úterý po utkání s Kanadou oznámil konečnou nominaci české reprezentace pro světový šampionát v Rusku. V národním týmu figuruje obránce třineckých Ocelářů MILAN DOUDERA, na soupisce nechybí ani dva exOceláři - útočník David Pastrňák a obránce Tomáš Kundrátek.

Nominace české reprezentace na MS v Rusku (6. - 22. května 2016, Moskva a Petrohrad):

Brankáři:

Pavel Francouz (Čeljabinsk, KHL), Dominik Furch (Omsk, KHL), Matěj Machovský (HC Škoda Plzeň).

Obránci:

Milan Doudera (HC Oceláři Třinec), Michal Kempný (Omsk, KHL), Tomáš Kundrátek (Slovan Bratislava, KHL), Michal Jordán (Carolina, NHL), Jan Kolář (Chabarovsk, KHL), Petr Zámorský (Örebro, Švédsko), Jakub Jeřábek (HC Škoda Plzeň), Adam Polášek (HC Sparta Praha), Radim Šimek (Bílí Tygři Liberec).

Útočníci:

Tomáš Plekanec (Montreal, NHL), David Pastrňák (Boston, NHL), Roman Červenka (Piráti Chomutov), Jan Kovář, Tomáš Filippi (oba Magnitogorsk, KHL), Petr Koukal (Jekatěrinburg, KHL), Lukáš Kašpar (Slovan Bratislava, KHL), Martin Zaťovič (Toljatti, KHL), Tomáš Zohorna (Chabarovsk, KHL), Robert Kousal (Novokuzněck, KHL), Jiří Sekáč (Arizona, NHL), Dominik Kubalík (HC Škoda Plzeň), Richard Jarůšek (BK Mladá Boleslav), Michal Řepík, Michal Birner (oba Bílí Tygři Liberec).

Dnes v 17:30 | Jun.
HC Kometa Brno