Na dotazy fanoušků reagoval Aron Chmielewski

19.12.2015 · Martin Stebel
Hostem tradičního offline dotazníku na klubovém webu byl v měsíci prosinci ARON CHMIELEWSKI, kterého si vybrali samotní fanoušci v anketním hlasování. 24letý útočník letos prožívá poměrně pestrou sezonu. Krom ocelářského dresu velice úspěšné vypomáhá partnerskému Frýdku-Místku a v těchto dnech navíc hájí barvy polského národního výběru na turnaji v Katowicích.

Paleta dotazů byla i tentokrát značně různorodá. Čtenáře mimo jiné zajímala aktuální kondice polského hokeje, dotazy směřovaly na jeho názor ohledně současné pozice týmu, řeč byla i na téma adaptace do českého prostředí.

Při osobním setkání s Aronem se neubráníte vnitřnímu přesvědčení, že máte do činění s mimořádně pracovitým a zároveň pokorným člověkem. Dokáže docela precizně definovat své horší i lepší stránky, nechybí mu ani tolik potřebná sebereflexe a schopnost kritického myšlení. Navzdory mladému věku vyzrála osobnost.

Během offline rozhovoru rovněž prozradil, že s manželkou Paulinou očekávají radostnou událost, narození prvního potomka. Gratulujeme!

Odpovědi ARONA CHMIELEWSKÉHO najdete ZDE

Dnes v 17:30 | Jun.