Mladší dorost v nadstavbě poprvé prohrál

19.12.2017 · Martina Sikorová
Zápas na ledě Techniky svěřencům trenéra Raszky příliš nevyšel. Mladí Oceláři se poprvé prosadili až za stavu 0:3 a gól Štěpána Macháčka už stačil na pouhé snížení.
E3, úterý 19.12.2017
Technika
3:1
Hokejové haly dětí a mládeže
Třetiny: 1:0, 1:0, 1:1  Branky a nahrávky: 19. Staněk (Kala), 32. Kubica (Groch), 49. Staněk (Kubica, Jedlička) – 58. Macháček (Jurzyca, Hrůzek). Rozhodčí: Ondráček - Brzobohatý, Procházka. Vyloučení: 7:8, navíc Jedlička (TEC) 10 minut osobní trest za zásah do oblasti hlavy a krku. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 29:24. Průběh utkání: 3:0, 3:1.
Skoupý – Fojt, Kučírek, Kubica, Kala, Šujan, Groch - Kelbl, Zimin, Hassani, Líska, Staněk, Jedlička, Frýza, Vyroubal, Daněček, Čoupek
Švančara – Hrůzek, Kyselý, Wantulok, Chovaniak, Bujak, F. Cienciala - Procházka, Raszka, Przybyla, Jurzyca, Kašpárek, Petrovský, Stročka, Hykl, Ramík, Macháček