Debata fanoušků s Janem Peterkem a Jiřím Polanským

15.12.2016 · Martin Stebel
Nový sportovní manažer třineckých Ocelářů Jan Peterek byl hlavním iniciátorem diskusní akce s fanoušky ve WERK ARENĚ, během které si obě strany vyjasnily některé záležitosti ohledně aktuální situace Jiřího Polanského. Ten byl při setkání, kterého se zúčastnilo přibližně šedesát osob, rovněž přítomen a trpělivě reagoval na podněty a vesměs pozitivní slova příznivců třineckého hokeje.

Oblíbený hráč s číslem 23 už není členem současného kádru Ocelářů a pravděpodobně v nejbližších dnech se vyřeší jeho další kariérní budoucnost. Ve hře je vícero variant, kde by mohl šikovný centr do konce sezony hostovat. S největší pravděpodobností to nebude v rámci české extraligy, na stole leží především nabídky ze zahraničí (EBEL liga, KHL, švýcarská liga).

Jiří Polanský fanoušky vyzval, aby při nejbližších zápasech podpořili Oceláře a zdrželi se všech negativních projevů, které by mohly týmu v dobře nastartované sezoně pouze uškodit. Jak uvedl čerstvě jmenovaný sportovní manažer, hráč má s klubem platný kontrakt do roku 2020 a jeho eventuální další budoucnost v klubu z WERK ARENY se bude řešit po konci aktuální sezony.

Dotazy fanoušků se nesly v korektním duchu, příznivci popřáli Jirkovi Polanskému v novém působišti hodně štěstí a jednomyslně vyjádřili touhu, aby se do Třince vrátil. V závěru setkání Honza Peterek všechny přítomné potěšil zprávou, že diskusní setkání podobného charakteru by mohly i v budoucnu pokračovat.